Greita užklausa
+370 690 00 015

Vystytojas

Lumont - Esame čia tam, kad didesnis džiaugsmas nei įsigyti namus, būtų džiaugsmas juose gyventi

Dažniausiai būsto statytojai rūpinasi pastatu, o būsimi jo gyventojai – namais ir jaukumu. Mums rūpi ir viena, ir kita. Mes ne tik statome namus – mes statome juos ten, kur patys norėtume gyventi, statome taip, tarsi patys ketintume juose įsikurti ir sukuriame tokią aplinką, kurios nuoširdžiai linkėtume savo šeimai ir artimiesiems. Rūpinamės ne tik technine pastato puse, bet ir būsimų gyventojų namais, jų nuošalumu, patogumu ir patikimumu.

Visada pirmenybę teikiame kokybei. Niekada neskubiname statybų. Kruopščiai, žingsnis po žingsnio apgalvojame kiekvieną detalę ir jos įgyvendinimą. Netaupome nei medžiagų, nei atlikimo sąskaita, nes tik taip įmanoma užtikrinti aukščiausius meistrystės standartus. Vienu metu koncentruojamės tik į kelis projektus, kad sutelktume dėmesį į geriausią rezultatą.

Uždaryti
Susisiekime
Mielai atsakysime į visus Jums kilusius klausimus!
+370 690 00 015
Projekto adresas: 
Maironio gatvė 6, Palanga
Parašykite mums
Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes Jums mielai atsakysime.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.