Greita užklausa
+370 690 00 015

Projektas

„Maironio namai“ – jaukumo ir elegancijos darna

 

Apsigyvenę „Maironio namuose“ būsite pradžiuginti jaukia ir elegantiška aplinka. Kadangi Jūsų komfortas ir privatumas – vieni iš svarbiausių mūsų prioritetų, rinkomės tokius sprendimus, kurie leistų gyvenant kurorto centre susikurti jaukią ir ramią kasdienybę. Namus supa uždara, subtiliai sutvarkyta ir nuolatos puoselėjama kiemo teritorija su automobilių stovėjimo aikštele, suteikianti gyventojams saugumą, privatumą ir užtikrinanti ramybę.

 

„Maironio namai“ –  vieta, iš kurios atsiveria gražiausi Palangos miesto kampeliai

 

Įsikurkite pačioje Palangos miesto širdyje. Iš čia galėsite ranka pasiekti vasaros šurmuliu užpildytą J. Basanavičiaus gatvę, iš erdvių balkonų matysite neogotikinės bažnyčios bokštą, Jūratės Alėjos panoramą ar Palangos puošmeną – šviečiantį muzikinį fontaną. Pasiekti jūrą galėsite vos per 6 minutes, kiekvienąkart džiaugdamiesi kurorto gamtos grožiu ir ramybe, mėgaudamiesi atostogų ritmu tekančia kasdienybe. „Maironio namų“ vieta suteikia galimybę gyventojui patenkinti įvairius poreikius: būti aktyviu mieste vykstančio gyvenimo dalyviu, privatumą ir ramybę vertinančiu poilsiautoju ar žmogum, kuriam svarbus greitas bei patogus susisiekimas su visais miesto strateginiais taškais.

 

„Maironio namai“ – patogus ir kokybiškas Jūsų gyvenimas

 

Itin jaukūs apartamentai Palangos miesto centre – tai solidumo, elegancijos bei funkcionalumo derinys patogiam Jūsų gyvenimui ir poilsiui. Erdvūs balkonai arba terasos – puiki galimybė mėgautis gaiviu pajūrio oru bei džiaugtis kasdienybės stebuklais. Apartamentų įrengimui naudojome aukštos kokybės, ilgaamžes ir natūralias medžiagas. Galite rinktis puikaus išplanavimo, itin ekonomiškus 28-70 kv.m. ploto, 2-3 kambarių būstus su pilna apdaila ir erdviais balkonais arba terasomis. Tai puikus sprendimas vertinantiems patogumą ir kokybę.

Privalumai

Prestižinė vieta
Miesto centras
Mažaaukštė statyba
Uždara ir saugi kiemo teritorija
Ypatingos kokybės medžiagos
Sutvarkyta ir apželdinta aplinka
Uždaryti
Susisiekime
Mielai atsakysime į visus Jums kilusius klausimus!
+370 690 00 015
Projekto adresas: 
Maironio gatvė 6, Palanga
Parašykite mums
Užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes Jums mielai atsakysime.

Susipažinau su duomenų tvarkymo sąlygomis (sąlygos).

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.